Замовити портрет з фотографії - Олена Кішкурно, Україна.
Олена Кішкурно
Уроки живопису

Inst

Фейсбук

Google+

Тел.: +38(050)633-40-91;
e-mail:

Художник Олена Кішкурно

Портрет

   Напевно, у кожного з нас виникало бажання подарувати близькій людині портрет з фотографії, що написаний рукою художника. Такий – незвичайний подарунок зберігає для нас кращі пам'ятні миті, неповторні образи, повертаючи їх щораз реальними, живими, справжніми! Портрет на замовлення буде кращим підтвердженням поваги до колеги, друга або партнера по бізнесу, допоможе Вам підкреслити його статус.

   Ви можете обрати один з варіантів виконання портрета:

Як замовити портрет:

   Усе, що Вам потрібно зробити, щоб замовити портрет - це принести або переслати якісні фотографії або інші зображення, які Ви б хотіли перенести на полотно.

   Виконання портрета по фотографії – складний процес, адже художнику необхідно відобразити не лише зовнішню схожість, вірно підібрати світло-тіньові та живописні характеристики, але і відчути внутрішній світ, характер людини, що зображується. Тому чим якісніше і крупніше буде фотографія для портрета, тим краще зможе художник передати портретну подібність. Головне, щоб на фотографії добре проглядалися риси ообличчя, особливо очі. Бажано, щоб людина на фотографії знаходилася в тій же позі та у тім же одязі, у якому Ви хочете бачити її на портреті.  Зміна пози, повороту голови, розташування рук, зміна одягу (крім портретів у костюмах іншої епохи) значно ускладнює роботу художника, що спричиняє додаткові часові витрати. Вартість зазначених вище змін обговорюється окремо і складає не меншe 20% від вартості портрета.

   Після одержання фотографій я створюю ескіз портрета і погоджую його з Вами. За Вашим бажанням можна внести деякі зміни: підправити зачіску, злегка згладити зморшки, змінити колір та форму одягу і т.д. Робота над портретом починається після узгодження ескізу й одержання передоплати в розмірі 40% від загальної вартості. Після завершення портрета я відсилаю Вам фото готової роботи і, якщо Вас усе влаштовує, відправляю Вам портрет. Способи доставки по Україні та за межі України більш детально описано тут. Доставка по Україні - безкоштовно.

   Якщо Ви вирішили замовити портрет олією, краще це зробити заздалегідь. Термін виготовлення залежить від розмірів і складності і може складати від 1-2 тижнів (погрудний портрет) до 1-2 місяців (парні, сімейні портрети). Портрет виконується на фабричному художньому полотні, оформлення картини рамою у вартість не входить.

   Представлені нижче портрети написані мною для приватних колекцій у Києві, Львові, Донецьку, Одесі, Харкові, Криму.

   Щоб замовити портрет, будь ласка, зв’яжіться зі мною по реквізитам, вказаним на сторінці Контакти.

   У 2008 році мною була створена серія портретів для Національної галереї портретів видатних українців “Українці в світі”, що експонувалась в Українському Домі в м.Києві. Нижче представлені деякі з цих портретів.

© 2010-2018 Олена Кішкурно