Олена Кішкурно
Уроки живопису

Inst

Фейсбук

Google+

Тел.: +38(050)633-40-91;
e-mail:

Художник Олена Кішкурно

Портрет в стилі поп-арт

Поп-арт портрет 1

  Вам потрібен яскравий і незвичайний подарунок, що запам'ятовується? Сміливим і оригінальним подарунком стане портрет в стилі поп-арт.

  Яскраві кольори, сучасний підхід - відразу виділяють його з інших видів портрета і роблять його найбажанішим подарунком.

Поп-арт портрет 3

  Виготовлення поп-арт портрета займає від 1 до 3 днів, а це іноді дуже важливо, якщо ви збираєтеся на якесь свято або захід але не встигли придбати подарунок. Додатковою перевагою такого портрета, є те, що йому не потрібна рама, що заощаджує ваші кошти.

  Арт-Портрет в сучасному стилі може бути виконаний в техніці з використанням матеріалів таких як акрил, олія, поталь, сусальне золото, пластик, стрази, намистинки, мушлі і т.і.

Поп-арт портрет 2

  Весілля, день народження, річниця з дня знайомства і просто приємний сюрприз для дівчини, батьків, коханої людини, і відносно невелика вартість роблять портрет в стилі поп-арт дуже затребуваним.

  Сучасна стилістика виконання портрета підійде як для молодих енергійних людей, так і для тих, хто любить класику, але цікавиться сучасними тенденціями.

  Як замовити портрет в стилі поп-арт:

   1. Ви надсилаєте фото;

   2. Я виконую ескіз, підбираю кольорову гаму і стилістику вашого портрета і погоджую їх з вами;

    3. Безпосереднє виконання портрета (повністю ручна робота);

    4. Упаковка та відправка Новою поштою.

Повернутися на сторінку Портрет

© 2010-2018 Олена Кішкурно