Олена Кішкурно

Inst

Фейсбук

Google+

Художник Олена Кішкурно

Уроки живопису

Запрошую всіх бажаючих на майстер-класи по живопису олією в Харкові.

Набір у групи йде постійно, так що ви можете приєднатися в будь-який момент.

Інформація і попередній запис по тел.

050-633-40-91 (МТС) або 098-878-01-99 (Київстар). Олена.

 
Ви можете придбати відео-майстер-клас "Світанок над морем".
-- 500 грн. --
У цьому майстер-класі ви навчитеся передавати ранкове світанкове небо, сяйво сонця, яке щойно зійшло, прохолоду і шорсткість каменів, кору і хвою сосни.
Тривалість повного майстер-класу - 3 години 30 хвилин.
 

Якщо ви хочете придбати відео-майстер-клас напишіть мені на

 

Останні новини і фотографії з уроків живопису можна подивитися

на нашій сторінці Instagram.

Пишемо Гапчинську

   Переваги майстер-класу:

Морський пейзаж

   Вы зможете:

Пишемо великий пейзаж с квітами за 16 годин

   А також:

   Я, як художник і педагог, можу сказати наступне: найголовніше у творчості - це бажання! Мій досвід показує, що рівень підготовки учня не настільки важливий при навчанні малюванню і живопису.

   При правильному педагогічному підході і, головне, при бажанні учня, результати виявляються неймовірними!!! Правильне розміщення акцентів і індивідуальний підхід до навчання дозволяють досить швидко навчитися малювати.

   Моя методика навчання живопису полягає в тім, що навчання малюванню походить від складного до простого. Учень сам вибирає той зразок, на якому учиться. Простіше говорячи, вибираючи будь-яку картину для написання, ми в процесі роботи розбираємо її особливості: як правильно накладати фарби, як створювати обсяг, передавати простір, світло і тіні на предметах. Плюс такої методики полягає в тому, що, по-перше, по закінченні занять учень одержує закінчений витвір мистецтва, виконаний олією на полотні. По-друге, учень не утомлюється від довгого і нудного малювання геометричних фігур, що передбачається в академічній системі навчання, а займається творчістю. По-третє, я дотримуюсь думки, що краще 1 раз показати, чим 10 разів розповісти. Тільки показуючи учневі технічні прийоми нанесення фарб, змішування кольорів можливо реально навчити живопису! Завдяки цьому, мої учні займають перші місця у різних творчих конкурсах, беруть участь у виставках.

© 2010-2018 Олена Кішкурно