Олена Кішкурно
Уроки живопису

Inst

Фейсбук

Google+

Тел.: +38(050)633-40-91;
e-mail:

Художник Олена Кішкурно


   Ласкаво просимо у віртуальну галерею харківської художниці Олени Кішкурно! На сайті Ви можете ознайомитись з творчими роботами в жанрі портрету, пейзажу, натюрморту. Також Олена Кішкурно пише православні ікони, виконує розпис інтер’єрів, реставрацію творів мистецтва.

Стрітення
Стрітення. Полотно, олія.

   Олена Кішкурно з відзнакою закінчила Харківське художнє училище і Харківську Академію дизайну і мистецтв на відділенні “Реставрація станкового і монументального живопису”.

   Викладач кафедри “Реставрації станкового і монументального живопису” Харківської академії дизайну і мистецтв, аспірант кафедри теорії й історії мистецтв.

   Член Спілки Художників України з 2005 року. Учасниця українських і закордонних виставок. Твори художниці знаходяться в приватних колекціях України, ближнього та дальнього зарубіInstя.

Докладніше про автора...

  ”Маючи освіту реставратора, за покликанням я живописець: пишу пейзажі, натюрморти, портрети. Більше за все мене надихає природа і люди, такі різні й несхожі.”

 

Галерея картин:


- Пейзаж
- Натюрморт
- Морський пейзаж
- Міський пейзаж
- Жанрова картина

Натюрморт
Пейзаж
Морський пейзаж
Пейзаж

  Портрет олією – незвичайний подарунок, що зберігає для нас кращі пам'ятні миттєвості, неповторні образи, повертаючи їх щораз реальними, живими, справжніми! Портрет з фотографії можна написати по будь-яким Вашим задумам, наприклад, на тлі гір, моря або на іншому пейзажному тлі, портрет у костюмі іншої епохи, або в будь-якій іншій обстановці.

Портрет на замовлення...

Дама в білому
Олександр Ярославський
Валентина Грізодубова

  Ікона – це книга про віру, образно виражена молитва. Вона розрахована тільки на молитовний настрій віруючого, що стоїть перед нею. Її призначення – сприяти молитві. Мовою ліній і фарб ікона розкриває догматичне, моральне і літургічне повчання Церкви.

Замовити ікону...

Втамуй мій смуток
Живоносне джерело

  Як купити картину або ікону, замовити портрет або розпис інтер’єрів Ви можете довідатися на сторінці Доставка та оплата.

© 2010-2018 Олена Кішкурно